Fotogalerie

SKOLácký čundr

20. - 21.5.2017

Akce ČUNDR se opět vydařila.

S pohodovými rodiči i dětmi jsme se vydali z Jedovnic Račickým údolím k místu Tři smrky, kde jsme spali. Baťohy postupně těžkly, smích přecházel, dotazy kdy už tam budem se šířily. Ušli jsme 8 km. Když jsme řekli už jen 200 metrů, děti se rozběhly. Odhodily baťůžky a začaly se honit, lézt po smrku a další 3 hodiny jsme o nich neslyšely.
Míla nás opět příjemně překvapil - připravil maso, nahřál kameny, vykopal jámu a druhý den ke snídani jsme měli dušená stehna. Další příjemná novinka svíce z klády - super. Ranní kotlíková polévka, čaj na ohni a trasa 10km do Račic na autobus. Krásné počasí nás nutilo odhazovat vrstvy a konec se zdál v nedohlednu. Naštěstí nám ujel autobus a my jsme 2 hodinovou přestávku mohli strávit v místní restauraci. Děti opět odhodily bagáž a na místních prolízkách strávily zbývající čas. My dospělí jsme seděli ve stínu, doplňovali tekutiny a masírovali namožené svaly.
Všichni si zaslouží velkou pochvalu nejen za výkony (také nejmladší Madlenka a Ráďa a rodiče, kteří je svou motivací přiměli, že trasu celou obešli), ale hlavně za pomoc, kterou děcka během cesty projevovali svým kamarádům - baťůžky střídali své majitele dle sil a potřeby. 

Takže SKOLÁCKÉMU ČUNDRU - skol skol skol.

 

(vice fotek, nebo v lepší kvalitě zde)