Nábor nových členů

Chceš se naučit běhat na lyžích?

Přijímáme nové členy ve věku od 6 let

Celoroční náplní klubu je všeobecná příprava na zimní období, aby jsme se mohli úspěšně účastnit krajských, celostátních i mezinárodních soutěží v běhu na lyžích.

Snažíme se trávit co nejvíce času na běžkách, ale v letním období jsou doplňkovými tréninkovými prostředky běh, kolo, kolečkové brusle a kolečkové lyže.

Pro zpestření, zábavu a všestrannost k tomu přidáváme i další sporty, jako je gymnastika, orientační běh, vodáctví a jiné.

V letních měsících probíhají tréninky celé venku v přírodě, v zimním období částečně v tělocvičně. Kde trénujeme a jaké akce (soustředění, výlety, závody) s námi můžete zažít, se dozvíte v plánu činnosti.

V případě zájmu neváhej použít některý z kontaktů a přijďte na trénink kdykoli během roku.

Přidej se mezi nás a zanech stopu i Ty.