Úvodní strana

1973 až 2023 - SLAVÍME PADESÁT

4.10.2023

Je to tak. S holemi v ruce a běžkami na nohou jsme tu už padesátým rokem a stále ve formě. Pojďme to oslavit.

....informace průběžně doplňujeme....

Kdy?

21. října od 14 hodin bude hrát hudba, hořet oheň a na plátně se budou promítat fotky a filmy z let současných, nedávných i dávno minulých. Je to ideální čas k setkávání se, vzpomínání a ochutnávání.

V 17 hodin proběhne oficiální část oslav a po něm bude následovat neorganizovaná zábava na neomezenou dobu. AKTUÁLNĚ účast přislíbili - kromě mnoha odchovanců v různých věkových kategorích - i všichni naši zakladatelé. 

Kde?

S laskavým svolením spřáteleného klubu budou oslavy probíhat v Komíně v areálu TJ Tesla Brno.

MAPA ZDE . Od Komínské lávky Vás na správné místo dovedou fáborky.

 

Po celou dobu bude připraveno občerstvení, alko i nealko nápoje. Aby bylo všeho dostatek, prosíme o nezávaznou registraci (prodlouženo do 15.10.), která nám s přípravami moc pomůže.  A co s sebou? Doporučujeme vzít si vlastní sklenici (plastové budou k dispozici), teplé oblečení (párty stany budou, ale je to konec října) a plný pytel vzpomínek a zážitků. 

 

 ....a jak můžeš k oslavám přispět Ty? 


1. Můžeš poslat dobrovolný příspěvek (doporučuje se 50 až 200,- kč na osobu)
na účet: 670100-2215500634/6210

2. V den konání můžeš na místo přinést jakoukoli pochutinu. 

3. Napiš (máte-li chuť :-) na A4 něco jako: moje nejsilnější vzpomínka spojená s oddílem, co mně klub dal / vzal, pozdrav někomu blízkému, přání klubu do budoucna, prostě cokoli. Na místě tyto vzkazy vystavíme a poté uschováme budoucím generacím. Pokud pošlete emailem, rád vytisknu a na místo přinesu. 

4. Zapátrej po ztracených kamarádech z Tvojí generace a dej jim o oslavách vědět. 

 

Děkujeme a těšíme se na setkání!

Momo
za všechny současné, minulé i budoucí trenéry

Náměty, připomínky a dotazy: telecky.tomas [at] seznam [dot] cz

SK SKOL slaví 50!