Úvodní strana

Jarní prázdniny - Tři Studně

3.3.2016

Jarní prázdniny jsme využili k přípravě na posledními závody letošní sezóny. Přes nepříznivé sněhové podmínky a proměnlivé počasí starší odjezdili kvalitní tréninky na tratích u Ski hotelu a menší se zaměřili na techniku a hry na sněhu.

Vzhledem k tomu, že na Třech Studních bylo pouze pár centimetrů sněhu a neustále se střídal déšť se sněhovými přeháňkami jsme dojížděli na tréninky na umělý sníh do Nového Města. Pouze nejmenší absolvovali hry a obratnost na louce u Horníka. Velkou radost náme ze začátečníků, kteří udělali velký pokrok. Zvládli jsme dokonce i výlet na Medlov a návštěvu bazénu ve Žďáru nad Sázavou.

Zítra nás čeká poslední trénink a pak popřejem našim mladším a starším žákům hodně úspěchů ve víkendových republikových závodech na Mísečkách.

TAK HODNĚ ZDARU!